همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری های ماست.

درباره دیجی ایمیزینگ

درباره تیم حرفه ایی ما بیشتر بدانید

The best or nothing
((یا بهترین یا هیچی))

((عشق یعنی حالت خوب باشه ))

ما تمام تلاش و انرژی مان، برای حال خوب شماست ، خوشحال می شویم که در این راستا ما را یاری کنید

امروزه مشتریان راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری برای انتخاب و خرید کالا دارند و دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.
دیجی‌ amasing مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالاهای نو و دست دوم در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند کالای دیجیتال، لوازم جانبی دیجیتالی و لوازم سرگرمی و لوکس و لوازم دیجیتالی استوک (نمایشگاهی)مواردی می باشد که کاربران و مشتریان دیجی‌ amazing می‏‏‌ توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت ما را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند.
(کالاهای دیجیتال استوک کالاهایی هستند که به هیچ عنوان استفاده نشده و فقط پشت ویترین و یا در شوروم مرکز های بزرگ خرید قرار داشته است و شما می توانید به دلیل نداشتن کارتون، محصول خود را با قیمت مناسب تری خریداری کنید)
همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری های ماست.
برای ما بسیار مهم است که کاربران ما کالای مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و با سهولت انتخاب کنند.
دیجی ‌amazing با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های ما محسوب می‌شود.
دیجی‌ amazing با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید، همواره مورد توجه مشتریان بوده و ما نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت دیجی amazing و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در سایت ما بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

Author  توسط مدیریت دیچی شگفت انگیز